W piątek 31 maja, pielgrzymką parafialną, udamy się do Krakowa po odbiór relikwii św. Jana Pawła II.

W programie pielgrzymki spotkanie z kustoszem relikwii ks. kardynałem Dziwiszem, Msza w Centrum Jana Pawła II i wizyta w Sanktuarium w Łagiewnikach.
Koszt przejazdu 50 zł. Jakiś czas temu zwróciłem się z prośbą do księdza kardynała o relikwie tego wielkiego świętego dla naszej parafii.
Od otrzymania relikwii naszą parafię będzie wspierać duchowa obecność dwóch apostołów miłosierdzia: św. Faustyny i św. Jana Pawła II.
Jan Paweł II szczególnie umiłował ludzi gór. Niech więc to będzie pielgrzymka Górali, zaakcentowana pięknem naszych regionalnych strojów.

Wyjazd z ronda przy kościele w piątek o godzinie 6.00.
Uroczystego aktu wprowadzenia relikwii do naszej świątyni dokona podczas bierzmowania ks. bp Piotr Greger. Zapisy w zakrystii.relikwiarz