W miesiącu październiku dzieci naszej parafii bardzo licznie uczęszczają na różaniec.

Codziennie otrzymują list od swojej ,,Mamy“ Marii. Dzieci na prośbę księdza przynoszą dla niej laurki w różnych wzorach, składają je pod figurką Marii, która jest umieszczona przed ołtarzem. Bardzo chętnie podchodzą do odmawiania samodzielnie różańca. Na mszy szkolnej, która jest w czwartki, dzieci chętnie uczą się nowych piosenek z pomocą księdza proboszcza, który przygrywa im na gitarze. W wygłaszanym kazaniu dzieci z radością rozmawiają i odpowiadają na pytania duchownego . Na mszy świętej dzieci są pełne energii, entuzjazmu, są zaangażowane w rozmowę z proboszczem. Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii .
(BB)