„Józef i Maryja przyszli do hotelu, ale dozorca powiedział: nie mamy pokoju ani jednego…” – zobaczcie na tym świetnym wideo, jak dzieci pomagają biskupowi diecezji bielsko-żywieckiej złożyć świąteczne życzenia.

Od dzieci możemy nauczyć się przeżywania Bożego Narodzenia, oczekiwania najpierw, a później radości z tego, że Pan Jezus przyszedł – podkreślił bp Roman Pindel. Ordynariusz diecezji bielsko-żywieckiej w swych życzeniach na Boże Narodzenie 2019 zachęcił, byśmy z dziecięcą ciekawością i ufnością szukali rodzącego się Jezusa.

Podoba się Wam.
Inspiracją do tegorocznego filmu było wideo sprzed kilku lat. Warto zajrzeć, jak Boże Narodzenie widziały amerykańskie dzieci:

Film jest anglojęzyczny. Aby zobaczyć polski tekst prosimy o włączenie czwartą ikonkę od prawej (napisy).