Kochani Parafianie z Trzycatka!
Jako administratorzy na co dzień pomagamy księdzu Markowi obsłużyć stronę parafialną oraz profil na FB.

Dziś stajemy przed trudną sprawą.
Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc. Staramy sie dotrzeć do jak największej grupy osób.

Córka naszych przyjaciół jest bardzo chora.
Jej jedyną (może ostatnią) szansą jest zebranie prawie 1,5 miliona złotych w przeciągu 3 tygodni na terapię, która w Polsce nie jest refundowana.
Jest to kwota ogromna dla zwykłych ludzi. Ale wspólnie dla milionów ludzi z dobrym sercem jest osiągalna.
Dlatego zwracamy się do Was, o pomoc. Prosimy o modlitwę ale i o pieniądze.
Pod poniższym tekstem znajdziecie baner do strony zbiórki, gdzie jest kilka słów od Julki jak i numer konta, na które można wpłacać pieniądze.
Każda złotówka jest bardzo cenna i w tym wypadku dosłownie może ratować życie.
Bardzo dziękujemy Wam za pomoc, za każdą wpłatę, jak i za udostępnianie tej wiadomości.
Niech wielka moc internetu pomoże kolejny raz zrobić coś dobrego! Otoczcie ją również swoją modlitwą.

Z całego serca dziękujemy.
Monika & Marek

P.S. Dziękujemy x. Markowi za dobre słowo i zgodę na rozgłoszenie tego apelu.