W niedzielę z kazaniami będziemy gościć w naszej parafii ks. Mirosława, brata rodzonego klauzurowej siostry Marii Teresy od Dzieciątka Jezus.

Siostry klauzurowe prowadzą życie zamknięte za kratami klasztoru, poświęcając je na modlitwę w dzień i w nocy jak i na pokutę. Od wielu lat doświadczam tej modlitwy również ja i Ci wśród których jako ksiądz posługuje. Siostry, z racji swojego zamknięcia, nie mogą prowadzić działalności na zewnątrz. Utrzymują siebie i stary, wymagający remontów klasztor, z naszych ofiar i z tego co im się uda zrobić za kratami. Dziś możemy, poprzez zakup płyt z piękną muzyką w ich wykonaniu, wyrazić im wdzięczność za ich ofiarę i modlitwę. Koszt wydania płyty wynosi 25 zł. Każda dodatkowa ofiara stanie się pomocą jaką okażemy siostrą. Dziś jak i w tygodniu można też polecić, przez księdza Mirka, intencje które będą omadlane przez siostry w krakowskim klasztorze klauzurowym.