W sobotę, 13 maja, obchodzimy wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej.

W tym dniu rozpoczynają się w naszej parafii nabożeństwa „Od Fatimskiej do Frydeckiej”.
Nabożeństwa zapoczątkowane na misjach świętych mają charakter pogłębiający naszą więź z Maryją.
Przewodnikiem po poszczególnych nabożeństwach będzie bł. Prymas Tysiąclecia kardynał Stefan Wyszyński.
Jego postać i świętość przybliżać nam będzie w poszczególne 13-te dni miesiąca ks. Łukasz Lach.
Podczas Mszy na Trójstyku ks. Bp Roman Pindel uroczyście wprowadzi do naszej wspólnoty relikwie tego wielkiego naszego rodaka!
Podczas procesji światła niesione są świece, które przynosimy z sobą na nabożeństwo, krzyż, figura naszej Pani Frydeckiej.
Przed Mszą, do księgi pielgrzyma, wpisujemy nasze intencje, które podczas Mszy i różańca polecimy wstawiennictwu naszej Matki!

IMG 0485a